KAMIGA - POZYTYWNA PSIA SZKOŁA

Oferta kursowa

Kursy w Kamidze mają sprawić przede wszystkim,że Wasz pies będzie bezpieczniejszy , ponieważ kontrolowany przez Was, a Wy jesteście za jego bezpieczeństwo odpowiedzialni.

 Nauczy się skupiać uwagę na Was mimo tego,że wokół są psi kumple.

Stawiamy na umocnienie psio-ludzkiego dialogu. Poza tym kursy pokazują jak kreatywnie spędzać czas w Waszej czworonożno-dwunożnej rodzinie. Wszyscy wiemy ,że brak komunikacji powoduje frustracje i wierzcie mi ,że nie tylko po naszej ludzkiej stronie, więc zapraszamy…

KAMIGA - POZYTYWNA PSIA SZKOŁA

Kursy, szkolenia i konsultacje

Kamiga jest wyjątkowa ponieważ jej misją jest nauczyć przyjaciół wspólneg języka. Acha, pomyślicie po przeczytaniu tego zdania – czyli mam nauczyć się rozumieć mojego psa! Otóż nie, w Kamidze nauczycie się rozumieć nawzajem -pies lepiej nauczy się Ciebie a Ty jego…po co? Po to aby wasze wspólne życie było, łatwiejsze, przyjemniejsze i zabawniejsze, żebyście Ty i Twój pies lubili być razem , bawić się, wspólnie spędzać czas i nigdy się nudzili.

KAMIGA - POZYTYWNA PSIA SZKOŁA

Pełna oferta

kamiga
Dzięki spotkaniom przedszkolaków maluchy uczą się otaczającego świata, a także poznają swoje w nim miejsce. Właściciel uczy się rozumieć szkraba a także odpowiednio kierować jego rozwojem.
kamiga
Twój pies ciągnie na smyczy, skacze na gości a na spacerach przywołany wesoło biegnie ale…za swoim psim kolegą… – TO JEST KURS DLA CIEBIE Zajęcia przeznaczone dla psów , które skończyły 6 miesięcy.
kamiga
kamiga
kamiga
kamiga