Spacery socjalizacyjne

Spacery socjalizacyjne grupowe w Kamidze z Olą Firek i Julią Bochenek

Skierowane są:

-Dla psów, które obawiają się innych psów

-Dla psów nadmiernie reagujących na psy

 Chcesz lepiej zrozumieć język psiej komunikacji? Nie wiesz które międzypsie kontakty są korzystne dla twojego psiaka a które wręcz przeciwnie? Nie wiesz jak się zachować podczas kontaktów psiakowych bezpośrednich? Które zachowania wzmacniać, a które niekoniecznie? Chcesz wiedzieć co to jest spacerowe wsparcie ? A czym jest przekierowanie emocji? A może interesuje Cię magiczne spacerowe hasło- rezygnacja? Zapraszamy na cykl spotkań socjalizacyjnych.

Celem jest akceptacja obecności innych psów bez nadmiernej ekscytacji, przełamanie lęku,koncentracja na przewodniku, nauka psiej komunikacji. Dzięki nam lepiej zrozumiesz swojego psa, poznasz jego język i naturalne potrzeby. Zajęcia pod okiem dwóch wspaniałych trenerek Juli Paś i Oli Firek pozwolą Wam na socjalizację z psami i fachowe wskazówki jak pracować z psem.

Spacery socjalizacyjne indywidualne z Kingą Wołk

Nie wszystkie psiaki odnajdą się w grupowych sesjach spacerów socjalizacyjnych

Na Was właśnie czeka Kinga , spacer indywidualny z Kingą czy też równoległy z cudowną seniorką Irią (oczywiście kamigową absolwentką) trwa 70 min jego koszt to 180 zł.

Jestem inżynierem, kynologiem, zoopsychologiem i behawiorystą COAPE. Kontynuuję studia, specjalizuję się w kynologii pasterskiej*. Od 2010 roku praktykuję z psami aktywnymi, w tym użytkowo i sportowo. Więcej o mnie tutaj -> https://owczarkowa.pl/

Moim naukowym hobby są natura psa oraz fenomen sekwencji zachowań łowieckich, o czym m. in. piszę i publikuję. Od paru lat edukuję też o roli psów pasterskich jako aktywnej ochrony przed drapieżnikami (w szczególności wilk szary).

W praktyce zwierząt towarzyszących pracuję z psami resocjalizowanymi (odłowione, adoptowane, po traumach) oraz wszelkimi psiakami unikowymi, które potrzebują przestrzeni. To im właśnie, i ich świadomym opiekunom, dedykuję – indywidualne lub równoległe – spacery ze mną jako behawiorystą. Spacer z psem jest moim ulubionym narzędziem pracy🐾

☯️ Prywatnie kujon, fanka książek, łąk, folkloru i Tai Chi.

Informacje

Pakiet 5 spotkań po 60 minut koszt 420zł. Spacer trwa 45 min+15 min wprowadzenia i omówienia psiej komunikacji Kameralne grupy 6-8 psów. Pierwsze spotkanie na placu szkoleniowym Kamigi Pole Mokotowskie Kolejne spotkania na otwartej przestrzeni. Odwiedzimy wspólnie lasy, polany i łąki. W cudownych okolicznościach przyrody będziemy pracować nad emocjami.

12.05 godz 11.15- Zapraszamy

spacer indywidualny z Kingą 70 min – 180 zł

Pozostałe kursy