Gabinet behawiorysty

Behawiorysta to osoba, która stara się zbudować porozumienie pomiędzy psiakiem a jego przewodnikiem, próbuje naprawić relacje na linii człowiek-pies ale przede wszystkim prowadzi profesjonalne terapie psich problemów.

Nazywam się Kasia Gonera  i jestem Dyplomowanym Zoopsychologiem czy jak wolicie Behawiorystą Zwierzęcym – uprawnienia zawodowe uzyskałam na międzynarodowym kursie „ADVANCED DIPLOMA IN THE PRACTICAL ASPECTS OF COMPANION ANIMAL BEHAVIOUR AND TRAINING”na licencji Centre of Applied Pet Ethology (COAPE). Jestem również członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów Zwierzęcych i Trenerów COAPE (CAPBT – The COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers).

Moją absolutną miłością są psy i to właśnie im od lat poświęcam swój czas i doświadczenie. Nie wyobrażam sobie większej satysfakcji niż obserwacja jak uczycie się swoich podopiecznych i jak razem sprawiamy, ze zaczynacie czerpać przyjemność ze wspólnego spędzania czasu.

Terapia pomaga przywrócić do normy zaburzone zachowania Waszych psiaków  np:

  • problemy separacyjne,
  • zachowania agresywne,
  • zachowania lękowe,
  • i wiele innych

Informacje

Terapia obejmuje zwykle jedną lub kilka comiesięcznych konsultacji, po każdym spotkaniu postępujecie według ustalonego scenariusza i jesteście ze mną w stałym kontakcie.

Konsultacja  odbywa się u Was w domu lub na spacerze , gdzie mogę poznać psiaka w jego codziennym środowisku , niezwykle ważne są też Wasze chęci i szczerość podczas udzielania wywiadu:)

Konsultacja nie musi wiązać się z problemami behawioralnymi , ale np za zmianami , które mają nastąpić, przeprowadzka, narodziny dziecka albo wprowadzenie do rodziny szczeniaka czy jego pierwsze dni w nowym domu

Koszt konsultacji – 250zł (czas trwania 1.5 godz), konsultacje prowadzę w Warszawie  w cenie konsultacji jest dojazd w wyznaczone przez Was miejsce

UWAGA-możliwe są konsultacje telefoniczne oraz przez Skype, na taką konsultacje także musicie się zapisać oraz wcześniej przesłać mi kilka filmików np nakręconych komórką gdzie zobaczę Waszego psa w sytuacjach niepokojących dla Was oraz codziennych tylko wtedy taka konsultacja ma sens-cena konsultacji wirtualnej 150 zł czas trwania 70-80 min

UWAGA- konsultacje zoopsychologiczne odbywają się we wtorki oraz czwartki