Kochani, pochylcie się dziś proszę nad niesamowitym psiakiem naszym kursantem, ktory niesie dobrą energię pomagając w wybudzaniu pacjentów w klinice Budzik oraz pracując w CZD, przy tym jest cudownym wariatem kochajacym wytarzać się w błocie, trafił na wspaniałych ludzi a oni trafili na wspaniałego psa do tego mnóstwo pracy, zaanagażowania, miłości i mamy magię…Kochani nieście dalej światło-trzymam kciuki z całych sił
poniżej link do artykułu , którego bohaterem jest Blant
16.05 zajęcia odbywają się planowo
Moi Drodzy, dzisiaj popada ale z tego co mówią prognozy bez burz i ekstremum, plac dysponuje liściastymi drzewami, które w razie potrzeby posłużą za parasole, temperatura dodatnia, ubierajcie przeciwdeszczowe rajtki i widzimy się na placu bez marudzena:)
