Spacery socjalizacyjne

Spacery socjalizacyjne w Kamidze.

Skierowane są:

-Dla psów, które obawiają się innych psów

-Dla psów nadmiernie reagujących na psy

 Chcesz lepiej zrozumieć język psiej komunikacji? Nie wiesz które międzypsie kontakty są korzystne dla twojego psiaka a które wręcz przeciwnie? Nie wiesz jak się zachować podczas kontaktów psiakowych bezpośrednich? Które zachowania wzmacniać, a które niekoniecznie? Chcesz wiedzieć co to jest spacerowe wsparcie ? A czym jest przekierowanie emocji? A może interesuje Cię magiczne spacerowe hasło- rezygnacja? Zapraszamy na cykl spotkań socjalizacyjnych.

Celem jest akceptacja obecności innych psów bez nadmiernej ekscytacji, przełamanie lęku,koncentracja na przewodniku, nauka psiej komunikacji. Dzięki nam lepiej zrozumiesz swojego psa, poznasz jego język i naturalne potrzeby. Zajęcia pod okiem dwóch wspaniałych trenerek Juli Paś i Oli Firek pozwolą Wam na socjalizację z psami i fachowe wskazówki jak pracować z psem.

Informacje

Pakiet 5 spotkań po 60 minut koszt 420zł. Spacer trwa 45 min+15 min wprowadzenia i omówienia psiej komunikacji Kameralne grupy 6-8 psów. Pierwsze spotkanie na placu szkoleniowym Kamigi Pole Mokotowskie Kolejne spotkania na otwartej przestrzeni. Odwiedzimy wspólnie lasy, polany i łąki. W cudownych okolicznościach przyrody będziemy pracować nad emocjami.

14.05 godz 11.00- Zapraszamy

Pozostałe kursy