Kurs handlingowy

Kurs handlingowy skierowany dla osób, które już rozpoczęły swoją przygodę z ringami lub też dla tych, którzy pragną się dopiero z tym zmierzyć.  Celem treningu handligowego jest socjalizacja psa ze środowiskiem wystawowym, doskonalenie umiejętności prowadzenia psa (w roli handlera),  praca w rozproszeniach,  a przede wszystkim dobra zabawa! Szkolenie przygotowane jest dla psów małych i dużych, szczeniaczków i dorosłych z uszanowaniem psich emocji bez szarpania i frustracji, można? można!

Zapisz swojego pupila teraz:
+48 694 028 740
KAMIGA@KAMIGA.PL

W programie treningów:

  • część teoretyczna:
  • jak zapisać się na wystawy
  • gdzie szukać informacji
  • etykieta ringu zbudowanie pozytywnego wizerunku wystaw w psim łebku
  • tips & tricks
  • cześć praktyczna:
  • budowanie relacji handlera z psem
  • praca z ringówką, w statyce i w ruchu, w rozproszeniu
  • współpraca z sędzią
  • rozładowywanie emocji w ringu

czas trwania kursu: 4 spotkania każde po 1.5 godziny

koszt uczestnictwa: 550 PLN

ilość psów: 8-10

termin 10.09-sobota godz 16.30

UWAGA- KURS PROWADZONY NA ogrodzonym placu szkoleniowym przy ul Ondraszka 3:)

Kurs prowadzą dwie fantastyczne trenerki

Alina Mucha

Nazywam się Alina Mucha, od kilku lat przewodnik dwóch cudownych wyżłów, a od całkiem niedawno i psia trenerka certyfikowana w Kamidze ? Psy od zawsze były moją miłością, ale na tego pierwszego, własnego musiałam cierpliwie poczekać… i przyznam nie żałuje. Mój starszy pies, Szarak, nauczył mnie jak piękna i głęboka jest wieź między psem a przewodnikiem, jak ufać bezgranicznie, jak komunikować się niewerbalnie a ze zrozumieniem. Młodszy -Tizian, pies reaktywny daje mozliwość pracy z psem na wysokich emocjach z krótkim lontem, wrażliwcem, który szybko się nakręca i spala. To w jaki sposób nasze zwierzaki oddają nasze emocje fascynuje mnie od dawna. Zupełnie inaczej zachwoują się w domu, na zewnątrz, w polu – moje wyżły przygotowywałam do prób pracy, i konkursu wszechstronnego, na ringu wystawowym – oba mają dorosły Championat Polski oraz krajów nadbałtyckich, Słowacji, Węgier. Uczestniczyliśmy w wystawach krajowych, klubowych oraz międzynarodowych (European Dog Shows). Praktykę wzmacniam terorią i wiedzą zdobytą na kursach, szkoleniach i webinarach.

Moje psie zainteresowania przekładam na pracę w psiej szkole Kamiga, gdzie możecie mnie znaleźć prawie w każdy weekend na zajęciach psiego posłuszeństwa lub superpsa. Niesamowicie motywująca jest praca z Wami, entuzjastami Waszych podopiecznych, tym bardziej że zwyle po pierwszych krokach w ramach psiego posłuszeństwa połykacie przysłowiowego bakcyla… i zapisujecie się na wyższe stopnie kursów!

Prywatnie psią pasję łączę z dalekimi podróżami, pieszymi wędrówkami górskimi, forografią psią, dobra lekturą. Zawodowo, pracuję w logistyce i  dbam o ciągłość łańcucha dostaw.

Do zobaczenia na placu 

Magda Łaszewicz

Nazywam się Magda Łaszewicz. Jestem architektem oraz psią trenerką. Pierwszy zawód wybrałam z rozsądku, a drugi z głębi serca. Psy to moja wielka, wciąż spełniająca się miłość. Dorastałam z bokserką Korą, potem stworzyłam dom porzuconemu kundelkowi o imieniu Gacuś. Obecnie jestem przewodniczką dwóch psów: boksera Robina i boston terriera Azima, z którym zdobyłam tytuły Junior Champion of Poland oraz Champion of Poland. Przeszliśmy wspólnie wiele szkoleń od psich przedszkoli przez handling i kursy posłuszeństwa na wyższym poziomie. Chęć rozumienia moich psów i podążania za ich potrzebami zaprowadziły mnie na kurs trenerski w KAMIDZE – Pozytywnej Psiej Szkole, dzięki któremu zdobyłam umiejętności do prowadzenia zajęć z innymi czworonogami oraz ich właścicielami. Sprawia mi to ogromną frajdę. Będąc czynną zawodowo architektką i psią trenerką wciąż poszerzam wiedzę nt. zachowania zwierząt i doskonalę warsztat swojej pracy – aktualnie na kursie dyplomowym nadającym kwalifikacje Behawiorysty Zwierząt w Centre Of Applied Pet Ethology (COAPE) Polska. Jestem też mamą dwóch synów, którzy dorastają w towarzystwie psów. W kontakcie z psami najbardziej cenię sobie ich szczerość i autentyczność emocjonalną.